Konečně jsme se dočkali! Po více než roce nám vládní opatření dovolují se znovu začít setkávat a my toho chceme patřičně využít. Možná si ještě vybavíte, že když jsme šli v roce 2018 jako samostatné hnutí do komunálních voleb, naše motto znělo „Žít, ne pouze bydlet“. Vždy, když to šlo, tak jsme se tímto mottem řídili a organizovali pro občany Peček a Velkých Chvalovic mnoho různých akcí a teď bychom se k těmto akcím rádi vrátili.

Přijměte tedy naši pozvánku na následující akce:

16.10.2021 - Farmářské trhy

Dovolujeme si Vás pozvat najiž 5. Farmářské trhy v Pečkách, kde budete mít opět možnost zjistit, co zemědělci z okolí vypěstovali a řemeslníci vyrobili. Z pochutin se můžete těšit na med, česnek, jablka, mléčné výrobky, brambory, víno, kávu, uzeniny, limonády nebo mák, ale čekají vás například i látkové výrobky, keramika nebo zdravá výživa a spoutu dalšího! Přesně jak to od farmářských trhů očekáváte.

Odkaz na událost na facebooku:  https://fb.me/e/1mj64je30 

 

Pro více informací o těchto akcích, prosím, sledujte facebookovou stránku Naše Pečky nebo naše webové stránky na www.nasepecky.cz. Na všech uvedených akcích se také budete moct potkat se členy našeho hnutí, kteří si rádi vyslechnou Vaše názory a připomínky k dění ve městě nebo odpoví na jakékoliv Vaše dotazy. Těšíme se na setkání!

 

Detaily připravovaných akcí budeme zveřejňovat postupně